Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Suntem in cautarea unui Contabil Junior pentru sediul nostru din Bucuresti! Daca ai absolvit in ultimii doi ani facultatea si iti doresti sa acumulezi experienta in domeniul studiat (contabilitate) aceasta este oportunitatea perfecta pentru tine! Rolul tau in cadrul echipei va presupune: - Inregistrarea documentelor de contabilitate primara (Deconturi,Registru de Casa, Delegatii etc); - Gestionarea si arhivarea documentelor contabile; - Activitati administrative. In schimb iti oferim: - Locatie usor accesibila (4-5 minute distanta de metrou); - Program de Luni pana Vineri; - Contract de munca pe perioada nedeterminata; - Salariu motivant; Trimite-mi CV-ul tau, iar eu te voi contacta pentru stabilirea unei discutii.

Cerinte

Ne dorim sa: - Fii pasionat de numere; - Fii absolvent al Facultatii de Contabilitate si Informatica de Gestiune; - Ai cunostinte de operare pe calculator ; cunostinte lucru in excel nivel mediu - avansat; * Experienta nu este necesara, dar reprezinta un avantaj.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai