Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

- conduce departamentul financiar-contabil si de personal-salarizare a firmei - raspunde de evidenta si arhivarea corespunzatoare a documentelor contabile si de personal - organizeaza intocmirea si depunerea declaratiilor fiscale si de personal, la timp si in concordanta cu cerintele legale - concepe si dezvolta sistemul de raportare care sa corespunda cerintelor afacerii (pentru administratori, banci, clienti interni) - optimizeaza activitatile departamentului si are ca focus imbunatatirea continua a proceselor

Cerinte

- absolvent al unei facultati cu profil economic - are o cunoastere buna a programelor de evidenta contabila; experienta in WinMentor si in domeniul constructiilor reprezinta un avantaj - are cunostinte solide de contabilitate, atat la nivelul contabilitatii financiare cat si a celei de gestiune - cunoaste bine legislatia in domeniul financiar-contabil si de personal-salarizare - experienta minima in domeniul financiar-contabil de minim 3 ani - experienta relevanta in conducerea oamenilor - initiativa, flexibilitate si abilitati de rezolvare a problemelor

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai