Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC Infomunca Recruitment Srl recruteaza contabil sef (expert) pentru o importanta societate din judetul Salaj cu obiect de activitate in productie Nu percem comision sau alte taxe! Localitate: Judetul Salaj Descrierea jobului: - angajare cu carte de munca - se ofera transport zilnic gratuit - se ofera pachet salarial atractiv - controlul activitatii financiare si economice a societatii - elaborare declaratii fiscale, bilanturi - controlul creantelor - verifica jurnale TVA - elaborarea rapoartelor solicitate de managerii societatii - inchide si raporteaza lunar/trimestrial situatia costurilor, verifica balanta analitica, verifica soldurile - verificarea/reconcilierea operational vs financiar - evidenta avansurilor spre decontare - mentinerea relatiei cu banca, administratia financiara

Cerinte

- studii economice superioare - atestat expert contabil - experienta anterioara in contabilitate (minim 5 ani) - cunoasterea standardelor nationale de contabilitate si a legislatiei in domeniu - cunoasterea legislatiei fiscale - cunoasterea MS Office

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja