Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Efectueaza toate inregistrarile contabile de evidenta precum si cele aferente inchiderilor lunare si anuale, calculeaza rezultatul contabil si fiscal al fiecarui exercitiu financiar; Completeaza registrele obligatorii : Jurnal,Inventar,de Evidenta fiscala; Relatia cu banca pentru diverse operatiuni Verificarea lunara a balantei contabile Inregistrarea contabila Completare formulare obtinere Certificate fiscale lunar; Completarea si transmiterea trimestriala a formularelor solicitate Intocmirea diverselor situatii/rapoarte la solicitarea superiorului ierarhic: situatii pentru banci, pentru auditori, parteneri afaceri, etc; Descrierea companiei

Cerinte

Candidatul ideal - Absolvent studii superioare in domeniul Finante/Contabilitate/Economie - Experienta profesionala de minimum 2 ani pe un post similar ( nu aplicati daca nu aveti aceasta experienta!!!) - Cunostinte de operare calculator (Microsoft Excel, Word, Outlook, Internet, WizzCount) - Persoana dinamica, organizata, atenta la detalii si orientata pe rezultate

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai