Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Esti o persoana responsabila, atenta la detalii si ai cunostinte de contabilitate primara? Daca vorbesti fluent limba engleza si esti pasionata de ceea ce faci, trimite-ne un CV in care sa mentionezi realizarile din job-urile anterioare. Responsabilitatile jobului sunt: - Asigurarea inregistrarii cronologice si sistematice a operatiunilor financiar-contabile in conformitate cu legislatia in vigoare; - Verificarea stocului lunar in programul utilizat de companie; -Asigurarea comunicarii cu hypermarketurile colaboratoare; - Inregistrarea in evidentele contabile a facturilor; - Verificarea intocmirii corecte din punct de vedere fiscal a documentelor primare; - Intocmirea raportului lunar referitor la timbrul verde; - Utilizarea programului de contabilitate CIEL si a pachetului MS Office. Locatia unde se va desfasura activitatea este in Voluntari, Ilfov. Beneficii: - Salariu motivant + bonuri de masa; - Mediu de lucru placut; - Posibilitati reale de promovare.

Cerinte

- Experienta minima de 1-2 ani pe un post similar; - Studii superioare finalizate in domeniul contabilitatii; - Cunostinte de limba engleza la nivel conversational; - Atentie distributiva si capacitate de concentrare; - Gandire pozitiva, orientata spre rezultate.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja