Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam un contabil/contabil senior pentru clientul nostru important o companie de imobiliare. Biroul in care iti vei desfasura activitarea se afla in Piata Victoriei. Vei beneficia de: • pachet salarial atractiv (salarizare fixa, comisioane si bonusuri, tichete de masa); • decontare abonament transport ; • contract de munca pe perioada nedeterminata; • training dupa angajare si promovare profesionala ; • acces la un mediu de lucru placut si profesionist. Activitatea ta va consta in a : • contabiliza facturile emise pentru clientii interni ; • inregistra incasarile si platile in lei conform extrasului de cont ; • opera incasarile si platile in numerar - registrul de casa ; • efectua avansurile conform deconturilor ; • inregistra facturile de prestari servicii de la furnizorii interni ; • intocmi balanta de verificare pentru clienti ; • verifica soldurile din banca, casa si avansurile din trezorerie in lei. Se lucreaza pana la intocmirea bilanturilor si a balantei, complet sau asistat. Vei primi sprijin de la juristul din cadrul companiei si de la contabilul extern.

Cerinte

Indeplinesti criterii cerute ? • minim 3 sau 5 ani experienta in domeniu ; • studii superioare cu profil economic; • cunostinte MS Office si programul de contabilitate Ciel ; • abilitati de comunicare, planificare si gestionare a timpului; • limba engleza nivel mediu ; • dorinta de dezvoltare prefesionala ; • spirit de echipa, diplomatie si etica profesionala.

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja