Detalii loc de munca

Descrierea jobului

S.C. Infomunca S.R.L. recruteaza o doamna pentru postul de contabilitate primara pentru o companie din Cluj-Napoca Nu percepem comision! Oferta: Salarizare: Pachet salarial motivant si posibilitatea de a evolua profesional in domeniul contabilitatii: 1700-2000 lei net/luna RESPONSABILITATI / BENEFICII: - redactarea corespondentei de afaceri necesara desfasurarii activitatii zilnice; - asigurarea transmiterii documentelor prin posta, fax, e-mail; - elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de management ; - activitati de contabilitate primara ( intocmire registru de casa, deconturi, intocmire/inregistrare facturi, efectuare rapoarte ) ; - activitati specifice resurselor umane ( intocmire contracte de munca conform drafturilor agreate de companie, centralizare pontaje, primire-predare documente legate de personal )

Cerinte

CANDIDATUL IDEAL: Studii superioare in domeniul economic; Capacitati analitice si atitudine disciplinata; Capacitati foarte bune de comunicare si de concentrare; Cunostinte avansate de MS-Office, cunostinte primare de contabilitate ( avantaj cunostinte de operare in WinMentor );

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja