Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

S.C. Infomunca S.R.L. recruteaza o doamna pentru contabilitate primara, secretariat la o companie din Cluj-Napoca Nu percepem comision! Ce putem oferim: -Salarizare: 1600 Ron net/luna +bonuri in valoare de 300 Ron - Se ofera transport gratuit de angajator - Contract legal de munca pe perioada nedeterminata - Mediu placut, curat Activitati de secretariat: •Preluarea şi transmiterea de mesaje telefonice si/sau email-uri; •Intampinarea clientilor si asigurarea protocolului aferent; •Arhivarea / scanarea diverselor documente ; •Asigurarea fluxului de comunicare in cadrul companiei si in exteriorul acesteia ; •Asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor si organizarea deplasarilor personalului ; •Elaborarea documentelor solicitate de catre conducerea societatii ; Activitati de contabilitate primara: •Inregistrarea in contabilitate a documentelor justificative si verificarea inregistrarilor efectuate; •Completarea documentelor de contabilitate si evidenta lor primara ; •Verificarea lunara a raportelor privind inregistrarea facturilor ; •Verificarea saptamanala a situatiei de incasari/plati privind clientii ; •Realizarea si verificarea saptamanala a fisierelor de asigurari ; •Efectuarea saptamanala a activitatii de call center, intocmirea de rapoarte la finalul fiecarei activitati si dezbaterea acestora in intalnirea saptamanala . Training coordinator in GM Academy: •Inscrierea/acceptarea inscrierii la cursurile specifice calificarii angajatilor organizatiei; •Verificarea zilnica a cursurilor disponibile si a planurilor de studiu pentru diferitele specializari ; •Oferirea de suport tehnic in cazul intampinarii unor dificultati la lansarea cursurilor online ; •Organizarea cursurilor live la Reprezentanta , asigurarea aparaturii si a consumabilelor pentru invitatii la cursuri; •Asigurarea calificarii organizatiei la toate standardele solicitate de catre companie in fiecare trimestru. Responsabila partea de Marketing: •Realizarea de materiale tip comunicate presa, lansari produse si incarcarea acestora pe site-ul firmei si pe pagina de socializare a firmei; •Actualizari saptamanale pe site-ul firmei /pagina de socializare; •Crearea lunara de campanii , incarcarea si promovarea de noutati pe site-ul firmei / pagina de socializare; •Trimiterea de newslettere cu campaniile lunare si evenimentele urmatoare ; •Creearea de conturi si fidelizarea clientilor cu cont activ .

Cerinte

Cerintele angajatorului sunt urmatoarele: - Cunostinte de utilizare WinMentor si Office, - Call Center - Persoana dedicata in relatia cu GM Academy - Persoana sociabila, cu abilitati bune de vorbire

1 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai