Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - București si altele

Suntem o echipa de Customer Service frumoasa si inimoasa, intr-un sediu frumos si central. CAUTAM UN COLEG CARE: Sa preia apelurile primite de la clientii Urgent Cargus; Sa raspunda tuturor cerintelor clientilor intr-o maniera profesionista, pentru a proiecta o imagine pozitiva a companiei; Sa previna pierderea de clienti, tratand toate reclamatiile diplomatic pentru a restabili increderea in serviciile Urgent Cargus; Sa ofere un serviciu eficient, prompt si orientat spre vanzare tuturor clientilor.

Cerinte

CUM AR TREBUI SA FIE: Persoana dinamica si motivata; Orientata catre client si vanzare; Cu bune abilitati de comunicare; Sa ii placa sa invete si sa interactioneze cu oamenii. Activitatea este una frumoasa, intr-un colectiv tanar si dinamic. Le oferim colegilor nostri tot suportul pentru a se integra cu usurinta si ii intampinam cu o multime de beneficii: masaj saptamanal, training platit, Foosball, spatiu de luat masa, discount-uri la partenerii nostri, oportunitati de dezvoltare si de promovare etc.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai