Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: - actualizarea informatiilor si administrarea website-urilor existente; - creare continutului pentru website-uri; - raportarea problemelor intalnite pe website-uri; Candidatul ideal: - sa fie organizat si ordonat; - sa fie atent la detalii; - sa fie o persoana creativa ce poate propune solutii la problemele intalnite; - sa fie dispus sa invete si sa se adapteze la schimbari; - sa fie punctual si capabil sa respecte termenele limita; - experienta in vanzari constituie un avantaj;

Cerinte

Cerinte: - abilitati bune de comunicare; - notiuni de baza in utilizarea programelor Microsoft Office (Word, Excell, etc); - constitute un avantaj cunoasterea notiunilor de baza SEO (pentru generarea unui continut compatibil SEO); - constitute un avantaj cunoasterea limbajului HTML (pentru editarea si formatarea corecta a textelor); - constituie un avantaj experienta in marketing online sau vanzari;

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Facultate in curs

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja