Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Sc C&C Medis Vision SRL o societate cu capital integral privat romanesc. Obiectul nostru principal de activitate este productia de halate medicale si echipamente de lucru destinate mediului sanitar si industrial. Produsele noastre urmaresc indeplinirea a trei coordonate principale: Calitate Confort Creativitate. In ultimii 10 ani am reusit sa ne impunem pe piata propria marca de produse sub numele Fabrica de Textile, acest brand devenind el insusi garantul calitatii produselor noastre.Echipa C&C MEDIS se mareste! Daca esti student care are nevoie e un job part time, esti pasionat de IT, de calculatoare, de grafica, locul tau e la noi.

Cerinte

Ce avem nevoie de la tine: -sa adaugi/modifici produsele din oferta pe site-urile societatii; -sa creezi bannere si alte elemente de design pentru site-uri; -sa verifici printului dupa imprimare; -sa verifici fisierele grafice; -sa creezi liste de preturi; -sa creezi prezentari power point de produse conform cererii clientului; -sa pregatesti pentru print fisierele dupa cerintele clientului; - SE LUCREAZA EXCLUSIV CU MACHETE PREEXISTENTE. In avantajul tau sunt: - cunoasterea prepress, tipar si productie publicitara; - pasiune pentru grafica pe calculator; - atentia la detalii. Ce iti putem oferi noi: - un job part time la sediul companiei - zona Timpuri Noi (3 zile/ saptamana * 5 ore/ zi); - salariu negociabil; - atmosfera de lucru dinamica; - colaborare cu o echipa tanara.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai