Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Stii sa scrii articole pentru blog-uri? Atunci esti candidatul potrivit, persoana care ne completeaza echipa. SC European Advertising Network SRL este o companie ce se ocupa cu promovarea afacerilor in mediul online. Suntem o echipa de tineri entuziasmati in cautarea unor noi colegi alaturi cu care sa ne dezvoltam afacerea. Candidatul ideal: Capabil sa compuna articole unice de 500-2000 cuvinte pe teme impuse; Capabil sa respecte termene limita; Are aptitudini de comunicare; Detine cunostinte de editare pentru domeniul online; Cunostintele SEO constituie un avantaj. Responsabilitati : Compunere de articole unice de 500-2000 cuvinte pe teme variate impuse de noi; Articolele trebuie sa fie logice si corecte din punct de vedere gramatical. Este necesara promptitudinea, seriozitatea si corectitudinea. Alaturi de noi poti dobandi: - experienta in publicarea online; - cunostinte de lucru cu platforma Wordpress; - cunostinte de SEO;

Cerinte

Candidatul ideal: Are domiciliul in Suceava si poate veni 8 ore pe zi la birou. Capabil sa compuna articole unice de 500-2000 cuvinte pe teme impuse; Capabil sa respecte termene limita; Are aptitudini de comunicare; Detine cunostinte de editare pentru domeniul online; Cunostintele SEO constituie un avantaj. Responsabilitati : Compunere de articole unice de 500-2000 cuvinte pe teme variate impuse de noi; Articolele trebuie sa fie logice si corecte din punct de vedere gramatical. Este necesara promptitudinea, seriozitatea si corectitudinea.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

3 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja