Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentia de impresariat artistic Vision Nicom din Brasov, cu experienta din 2002, avizata de Ministerul Culturii si recomandata de portalul Tjobs ca agentie de incredere, selectioneaza dansatoare (ne)profesioniste pentru contracte foarte bune in cateva club-uri de noapte din Germania orasul Munchen. Precizam ca in aceste cluburi se lucreaza curat si la modul profesionist,artistele fiind verificate periodic. Venituri aprox 2.000-8.000 Euro pe luna. Salariu 40/50 Euro pe zi, 20-30 % din consumatii sampanie, 15-20 Euro pe dans privat. Atragem atentia ca se lucreaza la modul curat si profesionist. Cazare si transport loco asigurate. Permis de lucru asigurat. Mai multe detalii pe site-ul agentiei sau sunati la agentie. Nu percepem comision dar cerem seriozitate maxima.

Cerinte

Varsta minima 18 ani, fara cazier judiciar, apta din punct de vedere medical, aspect fizic placut, perseverenta, atitudine pozitiva, nivel de educatie si comportament foarte bun, Lb engleza nivel conversational. Daca se indeplinesc aceste cerinte minime sunt create toate premizele unei reusite in a putea lucra in mod corect, legal si profitabil in aceste contracte.

8 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja