Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Asistenti medicali absolventi - Oferte de munca in Anglia Bilet de avion platit de angajator, nu se percepe comision (nici inainte, nici dupa angajare). Interviuri cu angajatorul din UK in Romania (Bucuresti, Constanta, Timisoara, Iasi, Cluj, Baia Mare). Se ofera urmatoarele variante, functie de situatia aplicantului: - 6.50-7.00 lire pe ora ca si carer - 8.50-10.00 lire pe ora dupa ce incepeti inregistrarea la NMC - 11.00-14.00 lire pe ora dupa obtinerea PIN card-ului de la NMC Cerinte: limba engleza nivel mediu spre avansat, diploma asistent medical generalist Vi se platesc: cursuri, asigurare medicala si sociala, concediu anual de 28 de zile, ore suplimentare, libere, etc.

Cerinte

Asistenti medicali absolventi - Oferte de munca in Anglia Bilet de avion platit de angajator, nu se percepe comision (nici inainte, nici dupa angajare). Interviuri cu angajatorul din UK in Romania (Bucuresti, Constanta, Timisoara, Iasi, Cluj, Baia Mare). Se ofera urmatoarele variante: - 6.50-7.00 lire pe ora ca si carer - 8.50-10.00 lire pe ora dupa ce incepeti inregistrarea la NMC - 11.00-14.00 lire pe ora dupa obtinerea PIN card-ului de la NMC Cerinte: limba engleza nivel mediu spre avansat, diploma asistent medical generalist Vi se platesc: cursuri, asigurare medicala si sociala, concediu anual de 28 de zile, ore suplimentare, libere, etc.

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja