Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Beneficii: - cazare asigurata la sosire in UK cu mic dejun si cina - suport local cu actele si inregistrarile necesare la institutiile din UK - plasament sigur si cursuri la sosire in UK - cazare asigurata contra cost - se retine din salar - contract pe minim 1 an de zile, cu posibilitate de prelungire si promovare - garantat 7.02GBP/hr sau peste £15/hr daca aveti PIN, intre 35-70 de ore pe saptamana Plecari in fiecare saptamana. Programeaza-ti un interviu la sediul nostru din Cuj-Napoca sau online (skype). NU PERCEPEM COMISION SAU ALTE TAXE!

Cerinte

- capacitate de a vorbi si a intelege Engleza - maxim 50 ani - fara cazier - experienta in ingrijire batrani sau copiii de baza Mai multe informatii despre BELRAO GROUP BELRAO GROUP a fost fondata in Iunie 2005, de o echipa tanara care a inteles ca piata din Romania de selectie si plasare a fortei de munca avea nevoie de un stil nou, adaptat cerintelor clientilor. Programe: Work and travel USA, work experience UK & Canada, Au pair USA, EU, Canada, Career Training/Internship Program USA, Internship Greece, Valencia si Franta

30 pozitii disponibile 19 persoane au aplicat deja