Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentia de impresariat artistic Vision Nicom avizata de Ministerul Culturii selectioneaza doamne si domnisoare pentru jobul de dansatoare cu experienta pentru contracte de munca foarte bune si sigure in Danemarca – orasul Aarhus. Salariu fix 70 Euro, plus 20% din sampanie, plus fiecare dans 50-100 Euro. Se asigura cazare si transport loco gratis. Venituri aprox. de la 4.000 - 15.000 €/luna. Varsta intre 20-35 ani (cu experienta in domeniu) Nu percepem comision dar cerem seriozitate maxima. Mai multe detalii pe site-ul agentiei sau sunati la tel afisat pe site-ul agentiei.

Cerinte

Varsta minima 20 ani, cu experienta in domeniu, fara cazier judiciar, apta din punct de vedere medical, aspect fizic foarte placut, perseverenta, atitudine pozitiva.Lb engleza nivel conversational. Daca se indeplinesc aceste cerinte minime sunt create toate premizele unei reusite in a fi acceptata si putea lucra in mod corect, legal si profitabil in acest contract.

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja