Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentia de impresariat artistic Vision Nicom avizata de Ministerul Culturii selectioneaza doamne si domnisoare pentru jobul de dansatoare (nu altceva) pentru contracte de munca bune si sigure in Germania orasul Hamburg. Clubul este de HIGHT CLASS si se cere calitate si conduita deosebita. Salariu fix 55 Euro/zi + procentele din dansuri si consumatii). Se asigura cazare si documente legale de munca. Venituri aprox. de la 3.000-6.000€/luna. Min 1 an experienta in domeniu. Nu percepem comision dar cerem seriozitate maxima. Mai multe detalii pe site-ul agentiei sau sunati la tel afisat pe site-ul agentiei.

Cerinte

Varsta minima 20 ani, fara cazier judiciar, apta din punct de vedere medical, aspect fizic placut, perseverenta, atitudine pozitiva.Lb engleza nivel conversational si un minim de experienta. Daca se indeplinesc aceste cerinte minime sunt create toate premizele unei reusite in a fi acceptata si putea lucra in mod corect, legal si profitabil in aceste contracte.Exp min 1 an in domeniu.

5 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja