Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentia de impresariat artistic Vision Nicom cu experienta din 2002, aviazata de Ministerul Culturii si verificata de portalul Tjobs, selectioneaza dansatoare cu (fara) experienta pentru contracte de munca sigure si bune pentru un club de noapte deosebit in centrul orasului-capitala : Oslo-Norvegia. Venit min garantat 2.500 EURO/ luna. Salariu fix 75 Euro pe zi plus comisioane din consumatii (sampanie) 20 % si dans privat VIP 30-50%. Cazare si permis de lucru asigurat. Castiguri estimate: 3.000-7.000 Euro pe luna in functie de profesionalism (interzisa prostitutia). Limba engleza mediu. Varsta min 20 ani. Nu necesita experienta dar se cere professionalism si conduita si comportament deosebit. Se fac rezervari cu min 2-4 saptamani inainte. Oferim si cerem maxim de seriozitate. Mai multe detalii pe site-ul agentiei, sunati la agentie.

Cerinte

Varsta minima 20 ani, fara cazier judiciar, apta din punct de vedere medical, aspect fizic placut, perseverenta, atitudine pozitiva.Lb engleza, mediu, nu necesita experienta in domeniu.Daca se indeplinesc aceste cerinte minime sunt create toate premizele unei reusite in a putea lucra in mod profesional, corect, legal si profitabil in acest contract.

10 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja