Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Norvegia

Descrierea jobului - Norvegia

Agentia de impresariat artistic Vision Nicom cu experienta din 2002, aviazata de Ministerul Culturii, selectioneaza dansatoare cu (fara) experienta pentru contracte de munca sigure si bune pentru un club de noapte in orasul : Oslo-Norvegia. Venit min garantat 2.000 EURO/ luna. Comisioane din consumatii intre 35-50 %. Dans privat VIP 68-400 Euro. Cazare si permis de lucru asigurat. Castiguri estimate: 2.000-7.000 Euro pe luna in functie de professionalism. Limba engleza mediu. Varsta min 20 ani. Experienta minimum 1-3 luni in domeniu. Rezervarile de regula se realizeaza cu min 1-2 luni inainte. Oferim si cerem maxim de seriozitate. Mai multe detalii pe site-ul agentiei, sunati la agentie sau trimite e-mail la agentie.

Cerinte

Varsta minima 20 ani, fara cazier judiciar, apta din punct de vedere medical, aspect fizic placut, perseverenta, atitudine pozitiva.Limba engleza, mediu.Daca se indeplinesc aceste cerinte minime sunt create toate premizele unei reusite in a putea lucra in mod corect, legal si profitabil in acest contract.

4 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai