Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentia de impresariat artistic Vision Nicom cu experienta din 2002, aviazata de Ministerul Culturii si verificata de portalul Tjobs, selectioneaza dansatoare cu (fara) experienta pentru contracte de munca sigure si bune pentru cel mai bun club de noapte din Portugalia, orasul: Porto, aproape de litoral. Salariu fix 800 Euro pe luna + comisioanele din consumatii intre 30-40 %. + dansuri private intre 16-200 Euro pe dans. Cazare, transport avion, loco si permis de lucru asigurat. Castiguri estimate: 3.000-5.000 Euro pe luna in functie de professionalism. Nu este obligatorie experienta in domeniu (interzisa prostitutia). Limba engleza mediu. Varsta 18-28 ani. Oferim si cerem maxim de seriozitate. Mai multe detalii pe site-ul agentiei, sunati la agentie (Viper sau WhatsApp) sau trimite e-mail la agentie.

Cerinte

Varsta minima 18 ani, fara cazier judiciar, apta din punct de vedere medical, aspect fizic placut, perseverenta, atitudine pozitiva.Lb engleza, mediu.Daca se indeplinesc aceste cerinte minime sunt create toate premizele unei reusite in a putea lucra in mod corect, legal si profitabil in aceste contracte.

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja