Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Agentia de impresariat artistic Vision Nicom cu experienta din 2002, avizata de Ministerul Culturii, selectioneaza dansatoare cu (fara) experienta pentru contracte de munca sigure intr-un bar de noapte din orasul, Sigmaringen - Germania. Cazare, transport loco si permis de lucru asigurat. Castiguri estimate: 2.000-6.000 Euro pe luna in functie de professionalism (interzisa prostitutia). Limba engleza sau germana mediu. Varsta min 18 ani. Oferim si cerem maxim de seriozitate. Mai multe detalii pe site-ul agentiei, sunati la agentie sau trimite e-mail la agentie.

Cerinte

Varsta minima 18 ani, fara cazier judiciar, apta din punct de vedere medical, aspect fizic placut, perseverenta, atitudine pozitiva.Lb engleza sau germana mediu. Daca se indeplinesc aceste cerinte minime sunt create toate premizele unei reusite in a putea lucra in mod corect, legal si profitabil in aceste contracte.

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane