Detalii loc de munca - Italia

Descrierea jobului - Italia

Vrei un job in Italia cu contract de munca si usor de obtinut? Daca stii ceva italiana si esti o persoana harnica si rabdatoare, aplica acum pentru un post de Badanta pentru familii instarite din Italia! Nu ai nevoie de experienta sau calificare, semnezi contract de munca sigur inca din tara, castigi minim intre 852,48 EUR si 966,15 EUR/ luna si poti pune aproape toti banii deoparte, pentru ca ai cazarea si mesele asigurate gratuit de catre familia gazda. Profita acum de aceasta oferta si nu trebuie sa platesti nimic, pentru ca ai comisioane ZERO! Avantaje: - Plecare rapida - Cazarea si hrana oferite gratuit - Incepi lucrul imediat - Preluare gratuita de la aeroport - Sansa de a imbunatati nivelul de limba italiana - Tarife de inscriere si mediere ZERO - Al 13 lea salariu si 26 de zile de concediu de odihna/ an platit

Cerinte

PROFIL IDEAL - 18-55 ani - Experienta profesionala sau calificarea nu sunt obligatorii - Este necesara cunoasterea limbii italiene la un nivel minim conversational (A1-A2) - Seriozitate - Abilitati de (auto)organizare - Comunicativitate - Dorinta de munca - Conditie medicala generala buna Aplica acum, iar noi te contactam in cel mai scurt timp! Iti dorim succes! Banca de Joburi

20 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai