Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Oferta: NU percepem comiciom sau taxe! - Contract full time - Contract de munca semnat inainte de a pleca din tara direct cu angajatorul din UK, pe o perioada nedeterminata - Gratis: cazare si masa pe perioada sederii la cursul de calificare, DBS check, asigurare medicala, deschidere cont bancar, uniforma, asigurare obligatorie - Plata pentru infirmieri este de 7,55lire/ora (dupa perioada de proba) se plateste extra pentru turele din weekend. - Crestere salariala la fiecare 6 luni. - Daca doriti sa aveti concediul de odihna inclus in plata orara, atunci plata incepe de la £8.05/hr - Plata pentru asistenti cu PIN - 15 lire/ora - Se garanteaza prin contract minim 35 de ore pe saptamana - Exista posibilitatea de a face ore suplimentare, se poate ajunge la 50 - 60 ore/saptamana - Se lucreaza in ture de zi si in ture de noapte - Se deconteaza: transportul spre UK, - Se deconteaza parte din transport de la cursuri la cazare - Posibilitate de a promova in scurt timp - Cel putin 1 zi libera/saptamana si 28 zile concediu/an - Angajatorul va ajuta cu cazare, contracost 50-95 lire/saptamana cu toate utilitatile incluse - Asistenta cu National Insurance si toate demersurile la sosire in UK - Suport pe toata perioada sederii - Belrao va ofera 20 lire pentru fiecare persoana pe care o recomandati si ne devine client

Cerinte

Conditii: - Limba engleza nivel conversational - Varsta intre 18-55 ani - Experienta cu varstnici ( se ia in considerare si experienta cu membrii din familie, rude, cunostiinte, vecini etc) - Pentru partea masculina se cer studii in domenii precum: psihologie, asistenta sociala, postliceala sau cursuri de infirmieri/ingrijitori varstnici

10 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja