Detalii loc de munca - Grecia

Descrierea jobului - Grecia

Agentia de impresariat artistic Vision Nicom cu experienta din 2002, avizata de Ministerul Culturii si Cultelor, selectioneaza doamne si domnisoare pentru jobul de hostess (ne)profesioniste pentru contracte de munca bune si sigure intr-un bar de noapte in orasul Karditsa din Grecia. Salariu fix 60 (incepatoare)-80 Euro pe zi fix (cine cunoaste lb greaca) + comisioanele din consumatii. Venituri aprox de la 2.000-4.000 Euro/luna. Se asigura cazare si documente legale de munca. Nu exista costuri suplimentare. Plecari rapide in 2-4 zile. Cazare asigurata gratis. Mai multe detalii pe site-ul agentiei sau sunati la agentie.Nu percepem comision dar dorim seriozitate si corectitudine.

Cerinte

Varsta minima 18 ani, fara cazier judiciar, apta din punct de vedere medical, aspect fizic placut, perseverenta, atitudine pozitiva.Daca se indeplinesc aceste cerinte minime sunt create toate premizele unei reusite in a putea lucra in mod corect, legal si profitabil in aceste contracte.

4 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai