Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ce ofera programul nostru ? - oferta de job semnata inainte de a pleca din tara - sansa de a merge in cupluri/grupuri de prieteni - oportunitatea de a lucra imediat ce ajungeti in U.K. - lucrul intr-un mediu placut, cu beneficii de natura financiara dar si personala - hotelurile cu care partenerul nostru colaboreaza sunt pozitionate strategic in zone turistice de pe intreg teritoriul Angliei - suport din partea noastra si a partenerului nostru pe toata perioada sederii - cursuri online de limba engleza intensiv pe toata perioada sederii in urma carora veti obtine un certificat acreditat de Work Experience si doua scrisori de recomandare - suport in vederea obtinerii NINO si deschiderii unui cont bancar - cazare 0 – 70 GBP/saptamana cu utilitati si mese incluse– cuplurile pot sa stea impreuna - se ofera ore suplimentare la solicitare, pe langa cele 35/saptamana asigurate - oferta de plasament este pe minim 12 luni si se poate prelungi dupa efectuarea celor 12 luni - posibilitatea de a plati o parte din taxa de program dupa prima luna de lucru in U.K. - plata incepe de la 6.7GBP/hr cel putin 1 an pentru a va familiariza cu terminologia in domeniu, a castiga experienta in UK - 28 zile/an concediu platit

Cerinte

-varsta 18 - 35 - limba Engleza conversational - preferabil experienta in hotel/restaurant/bar, dar nu este conditie eliminatorie - nu trebuie sa fiti student si programul nu e conditionat de studii si experienta -stare medicala buna -fara cazier -capacitatea de a finanta programul

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

30 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja