Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Societate olandeza angajeaza 25 de izolatori pentru lucrari la rece teava vata minerala cu folie aluminiu. Se ofera contract permanent inscris la ministerul muncii din Olanda cazare echipament lucru asigurare medicala salariu 500 euro net pe saptamana program 40 ore pe saptamana masina de sevici,deplasarea se poate face cu masina proprie angajatorul plateste combustibilul in fiecare saptamana,plecare incepand de luni 09.aprilie 2017 Persoanele interesate sunt invitate sa trimita c/v actualizat in limba engleza,copie dupa permisul de conducere,certificat de calificare si certificatul VCA pe adresa de email:danubiusagro(at)gmail.com Informatii suplimentare la telefon

Cerinte

Experienta,vorbitor mediu limba engleza,cunostinte plan desen tehnic,certificat de calificare,permis de conducere certificat VCA pentru lucru in Tarile de jos Olanda Belgia Luxemburg

25 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai