Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Contracte legale in Marea Britanie ca Lucratori in depozite! Cerinte: - limba engleza nivel mediu conversational (se vor sustine teste de limba atat din tara cat si la plasarea in Marea Britanie, ba chiar mai mult , fiecare candidat va intra in contact direct cu Partenerii britanici, in cadrul unui interviu prin conferinta Skype) - barbati/femei/cupluri intre 18-50 ani - cu sau fara experienta in domeniu Avantaje: - program de lucru intre 40 ore - 60 ore saptamanal + overtime - 6.70 - 9.20 lire/ora

Cerinte

Cerinte: - limba engleza nivel mediu conversational (se vor sustine teste de limba atat din tara cat si la plasarea in Marea Britanie, ba chiar mai mult , fiecare candidat va intra in contact direct cu Partenerii britanici, in cadrul unui interviu prin conferinta Skype) - barbati/femei/cupluri intre 18-50 ani - cu sau fara experienta in domeniu

10 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja