Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Contracte de munca pentru soferi profesionisti (Class 1 Drivers) in Marea Britanie!!! Work Experience are placerea sa recruteze soferi de TIR pentru o companie britanica renumita, cu o cifra de afaceri anuala de £ 261 milioane, un numar de 73,000 angajati in 15 companii la nivel mondial. Totul gratuit, FARA COMISIOANE ! Se cauta soferi profesionisti, cu categoria C+E, pentru a conduce TIR-uri pe teritoriul Marii Britanii. Printre locatii: Wolverhamtopn, Grimsby, Glasgow. Se ofera salarizari incepand de la 11 lire/ora/brut, acesta depinzand de nivelul de cunoastere al limbii engleze si experienta profesionala ale fiecarui candidat.

Cerinte

- Cunosterea limbii engleze cel putin la nivel mediu, - Minimum 2 ani de experienta ca si sofer profesionist, - Posesor al categoriilor B, C, C + E, - Posesor al cardului tachograph, - Atestat ADR, - Atestat transport marfa, - Sa nu aiba carnetul de conducere suspendat

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Engleza

100 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja