Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Inginer calitate: Supravegherea si arhivarea completa a documentelor de receptie Supraveghere proces de realizare produse pe linie Supraveghere si certificare livrari produse finite Realizare formulare check list-uri si Planuri de Control Realizare masuratori dimensionale, intocmire fise de masuratori Inregistrare date masuratori in format electronic (excel) si analiza acestora Intocmirea, analiza si urmarirea KPI-urilor proceselor definite (FTQ, Scrap) Intocmirea dosarelor de omologare Controlor calitate: Supraveghere proces de realizare produse pe linie Realizare masuratori dimensionale, intocmire fise de masuratori si check list-uri Inregistrare date masuratori in format electronic (excel) si analiza acestora

Cerinte

Candidatul ideal Absolvent studii superioare tehnice - profil mecanic; Cunostinte avansate de desen tehnic, citire si interpretare; Limba Engleza – nivel mediu/ avansat; Experienta in domeniul calitatii; experienta in activitatea de productie constituie un avantaj; Persoana bine organizata, atenta la detalii, proactiva si cu initiativa; Capacitate de planificare si organizare.

4 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai