Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru clientul nostru olandez cautam controlor de calitate cine este responsabil pentru asigurarea si imbunatatirea calitatii produselor finite, reducerea defectelor. - Controlul calitatii productiei. - Monitorizarea calibrarii instrumentelor de măsurare. - Implementarea si evaluarea controlului nedistructiv. - Imbunatatirea calitatii generale. - Audit intern. - Inspectia produselor de intrare.

Cerinte

- Experienta in control de calitate - Experienta in domeniul aeronautic cu compozite este un avantaj - Vorbirea limba engleza la nivel mediu Va oferim: -Un loc de munca interesant, intr-o companie high-tech in industria aeronautica -Posibilitate de colaborare de lunga durata pentru persoanele responsabile si serioase -Munca full-time cu contract legal in Olanda -Asigurare colectiva, care acopera asigurarea medicala si spitalizare -In caz de cerinta va oferim cazare -In timpul sederii in Olanda, in caz de necesitate este posibilitatea de a adresa unui coordinator

1 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja