Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Candidatul ideal: Sunteţi diplomat(ă). Noaptea visaţi cifre, și nu versuri. Controlul de gestiune și analiza financiară nu mai reprezintă un secret, aveţi cunostinţe solide și 2-3 ani de experienţă. Iubiţi limba franceză, comunicaţi ușor și vă treziţi uneori gândind cu voce tare « en français ». Iubiţi Franţa și sunteţi dispus(ă) la deplasări scurte. Reactivitatea vă definește, puteţi urmări mai multe task-uri în acelasi timp cu aceeasi rigoare și supleţe. Sunteţi organizat(ă), perseverent(ă), și știţi să prioritizaţi. Sunteţi simpatic(ă) …(este și mai bine). Sunteţi descurcareţ(ă), autonom(ă), entuziast(ă) deci …sunteţi persoana perfectă și vă așteptăm în echipa de Control de Gestiune la sediul nostru din București.

Cerinte

În calitate de Controlor de Gestiune trebuie să: - Colectezi și sintetizezi date preliminare în vederea elaborării de rapoarte specifice - Elaborezi situaţii financiare și de gestiune (conturi de rezultat, analize de rentabilitate), semnalezi eventuale anomalii - Verifici corespondenţa dintre obiectivele și rezultatele societătilor din Grup - Gestionezi fluxul de facturare inter-societăti - Participi în comitete operationale și susţii departamentele operationale în atingerea obiectivelor - Respecţi procedurile și strategiile stabilite. Beneficii: - Formare la nivel internaţional; - Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa dinamica si de succes; - Pachet salarial atractiv.

1 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja