Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ești o persoană riguroasă, cu spirit analitic și capacitate de sinteză? Iți place să lucrezi cu cifre și acorzi atenție detaliilor? Dacă răspunsul tău este « DA », atunci te invităm să te alături departamentului Control de gestiune din Iași. În calitate de Controlor de gestiune, principalele tale misiuni vor consta în: - Asigurarea si gestionarea dezvoltarii rapoartelor ce permit monitorizarea permanenta a indicatorilor de gestiune necesari pentru evaluarea diferitelor activitati din cadrul societatii, in vederea asigurarii unui serviciu la standarde ridicate de calitate. - Asigurarea respectarii procedurilor si a strategiilor stabilite; - Elaborarea rapoartelor săptămânale și lunare pentru a determina indicatori de performanță performanta pe diverse activitati ale clientului; - Colectarea si sintetizarea datelor preliminare in vederea elaborarii rapoartelor specifice; - Asigurarea respectarii termenelor de predare a rapoartelor; - Mentinerea atentiei permanenta asupra performantei activitatii.

Cerinte

Pentru reușita în această misiune vei avea nevoie de: - Experiență de cel putin 2-3 ani în domeniul economic/financiar (reprezintă un avantaj experiența în control de gestiune sau analiză financiară); - Studii superioare economice; - Cunoașterea limbii engleze la un nivel mediu-avansat(B2); - Cunoașterea limbii franceze la un nivel începător - mediu ( A2-B1); - Cunoșținte nivel avansat de Excel (Funcții și Pivot Tables la nivel avansat) – reprezintă un avantaj experiența în lucrul cu macro-uri. Beneficii: - Formare la nivel internaţional; - Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa dinamica si de succes; - Pachet salarial atractiv.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja