Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Ce facem noi pentru tine? - Iti oferim transport gratuit · Oferim oportunitatea de a lucra in reteaua de retail modern cu cea mai mare acoperire geografica din Romania; · Pentru ca ne place sa investim in oamenii care ne reprezinta, oferim training profesional; · Oferim posibilitatea de a te dezvolta profesional si personal; · Oferim posibilitati reale de promovare.

Cerinte

Ce vei face tu pentru noi? - Vei verifica paletii preparati conform listei de preparare care urmeaza sa fie livrati catre magazine. - Vei fi responsabil de controlul expeditiei marfurilor trebuind sa asiguri prin respectarea procedurilor departamentului de control marfa ca exista conformitate intre continutul paletilor trimisi spre magazine si documentele ce insotesc acesti paleti; - Vei rapunde de buna gestionare a fluxului marfurilor , trebuind sa te asiguri atat de o buna efectuare a acestora cat si sa asiguri functia de feedback catre persoanele implicate, in cazul identificarii unor anomalii ce pot conduce la disfunctionalitati in cadrul procesului de control si nu numai. Daca: - Ai cel putin studii medii; - Esti o persoană foarte bine organizată; - Esti o persoana serioasa; - Esti dispus sa lucrezi in doua schimburi;

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai