Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Recrutam Coordonatori Zonali pentru supervizarea echipelor de operatori interviu din judetele: BUZAU si VRANCEA Descrierea jobului: Responsabilitati: - recruteaza, formeaza si instruieste operatorii de interviu - planifica, organizeaza si supervizeaza activitatile operatorilor de interviu din teren - transmite si preia informatii clare si concise referitoare la tipul si modul de desfasurare al studiului - verifica si evalueaza activitatea operatorilor de interviu, in conformitate cu regulile si specificatiile fiecarui proiect - intocmeste rapoarte privind alcatuirea retelei de operatori si activitatea de teren a acestora - participa activ la training-urile si intalnirile sustinute de catre Coordonatorul Regional

Cerinte

Cerinte: - studii medii sau superioare; - minimum 6 luni experienta ca operator de interviu - agent in teren; - posesor permis auto categoria B (constituie avantaj); - existenta unei retele de operatori teren (constituie un avantaj) - disponibilitate deplasare - abilitati excelente de comunicare scrisa si verbala, - capacitate rapida de intelegere; - capacitatea de a indeplini mai multe sarcini in paralel si de a actiona rapid intr-un mediu in schimbare, cu minim de indrumare si supraveghere - foarte buna cunoastere a programelor Microsoft Office, Internet Explorer - cunostinte de limba engleza - nivel mediu; - capacitate de identificare si rezolvare rapida a problemelor aparute - capacitatea de a se adapta si integra usor in cadrul echipei - experienta in activitatea de coordonare (constituie un avantaj Beneficii oferite: - mediu de lucru placut - program flexibil; - venituri substantiale - bonusuri in functie de performanta Descrierea companiei: KANTAR TNS, fondata in anul 1993, este una din principalele agenţii de cercetare de piaţă din Româ prezent, KANTAR TNS ofera servicii complete de cercetare si este una dintre cele mai puternice si mai avansate din punct de vedere tehnologic agentii de cercetare a pietei din TNS este acela de a oferi rezultate pe baza carora se poate construi o strategie, astfel incat clientii sa adopte masurile corespunzatoare pentru a-si imbunatatii imaginea si perceptia publica, sa isi creasca vanzarile, sa consolideze loialitatea clientilor, sa sprijine marcile in mod eficient si sa creasca randamentul investitiilor. KANTAR TNS este membru ESOMAR, garantand astfel sustinerea celor mai inalte standarde profesionale si etice.

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai