Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Atributii si responsabilitati: • Colectare Deseuri de Echipamente Electrice si Electronice si alte deseuri (filme radiografice, baterii si acumulatori, cartuse toner,etc) prin prospectarea si dezvoltarea retelei de clienti generatori deseuri ; • Vanzari de echipamente IT second hand; • Dezvoltarea de noi activitati economice din domeniul gestiunii deseurilor ; • Coordonarea, indrumarea si supervizarea sefilor de echipa care incadreaza productia si salariatii in insertie in atelier • Elaborarea strategiilor de promovare a vanzarilor si de comunicare pe activitatea economica ; • Organizarea participarii la targuri, forumuri si alte evenimente ;

Cerinte

• Bun comerciant si experienta in domeniul vanzarilor ; • Cunostinte in domeniul IT si/sau Deseuri de Echipamente Electrice si Electronice constituie avantaj ; • Capacitate de analiza si sinteza ; • Autonomie si creativitate ; • Facilitate de relationare si buna capacitate de adaptare ; • Organizat si riguros ; • Buna capacitate redactionala in romana si engleza ; franceza constituie avantaj ; • Foarte buna stapanire a uneltei informatice si a suporturilor de comunicare si marketing ;

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja