Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectăm lideri de echipă de vânzări pentru Oriflame. Persoane serioase, sociabile, buni-vorbitori. Timp alocat colaborării: minim 4 ore/3 zile/săptămână. Punem la dispoziţie bază de date, telefon, alte materiale. Responsabilităţi: -recrutare, formare, coordonare echipa de reprezentanţi. Locul tău este alături de noi dacă: -îţi place să interacţionezi cu oamenii si să-i înveţi; -ai nevoie de bani în plus pe lângă servicul stabil şi mai ai timp liber; -vezi în perspectivă şi îţi doreşti mai mult decât posibilităţile pe care le ai acum. Beneficii: -comision din vânzările echipei (primul comision 350 lei / 3 săptămâni). -bonusuri; -excursii; -posibilităţi nelimitate de dezvoltare şi câştig.

Cerinte

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

5 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja