Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Brașov

Descrierea jobului - Brașov

Responsabilitati: -Coordoneaza departamentul de furnizare si distributie utilitati (centrala aer, centrala frig, centrala termica, statia de tratare a apei si statia de epurare a apei uzate); -Monitorizeaza si controleaza parametrii tehnici de functionare optima a echipamentelor specifice, identifica deviatiile conform procedurilor existente; -Planifica si coordoneaza persoanlul din subordine -Coordoneaza activitatile de intretinere in sectoarele in care isi desfasoara activitatea -Asigurara o comunicare efectiva in cadrul echipei sau/si cu alte echipe si functiuni, inclusiv in relatiile cu furnizorii de service;

Cerinte

Cerinte: Absolvent invatamant superior tehnic – preferabil energetica, mecanica; Abilitati de comunicare si coordonare; Capacitate de analiza, sinteza, planificare; Cunostinte de limba engleza – nivel mediu. Beneficii: - Pachet salarial atractiv; - Diferite bonusuri si prime; - Abonament servicii medicale; - Asigurare medicala si de viata; -Telefon de serviciu plus alte beneficii;

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai