Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam agenti (fete/baieti) curatenie pentru echipa mobila, care vor activa in cadrul firmei, nu vor fi locate fix ci vor asigura servicii de curatenie in spatii de birouri, hale, apartamente, case, utilizand echipamente si materiale specializate si Coordonator echipa mobila care va efectua transportul si coordonarea echipei mobile de curatenie la lucrarile contractate, va pregati comenzile pe baza avizelor primite si va livra catre clienti produsele comandate.

Cerinte

Cautam persoane : - carora le place sa desfasore activitati antrenante alaturi de oameni faini si doresc un program de lucru flexibil; - atente la detalii, serioase si responsabile; - care sa aiba foarte bune capacitati de comunicare si relationare interumana; - disponibilitate la program prelungit- orele suplimentare vor fi platite; - cu/ fara experienta - experienta de cel putin 1 an pe un post similar constituie avantaj; - permis de conducere cat B - obligatoriu pentru coordonatorul echipei;

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Scoala generala

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja