Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Head-Hunting cauta pentru clientul sau – companie rutiera de transport international marfuri, cu sediul in Spania, dispecer cu experienta in companie de transport rutier, cu rute in Europa vestica. Se ofera: - salarizare motivanta - cazare asigurata - posibilitate de avansare - contract de munca - posibilitate de relocare - mediu de lucru placut. Nu se plateste nici un fel de comision sau taxa!

Cerinte

- experienta ca dispecer in firma de transport rutier international, minim 2 ani. - foarte buna cunoastere a rutelor si timpilor de lucru - cunoasterea limbii engleze la nivel avansat, limba spaniola la nivl mediu - cunoasterea limbilor straine germana si franceza la nivel mediu reprezinta avantaj - cunostintele de mecanica reprezinta avantaj - permis de conducere cat. B

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

1 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja