Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Brașov

Descrierea jobului - Brașov

W.S.Agency cauta pentru clientul sau din domeniul transporturilor, un coordonator transport (dispecer) cu experienta. Responsabilitati principale: - preluarea comenzilor de transport; - planificarea transporturilor si stabilirea traseelor; - monitorizarea flotei; - mentinerea relatiei cu clientii si dezvoltarea portofoliului de clienti; - transmiterea detaliilor despre transport (loc incarcare / descarcare, tipul marfii, etc.) conducatorilor auto si mentinerea legaturii directe cu acestia; - confirmarea si planificarea curselor catre furnizori / clienti (in sistemul electronic corespunzator sau prin e-mail). Se ofera un pachet salarial atractiv, negociabil in functie de experienta, tichete de masa, iar transportul este decontat. Asteptam CV-urile dumneavoastra pe infomunca, sau la sediul nostru din Brasov, str. Traian Grozavescu, nr. 9, et. 3 (cladirea caramizie).

Cerinte

- bune cunostinte de operare PC; - o buna capacitate de organizare si planificare; - abilitati de comunicare si negociere foarte bune; - cunostinte de geografie; - cunostinte de limba engleza nivel mediu spre avansat.

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai