Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

Corsica/Italia-ingrijire la domiciliu - Asistarea si ingrijirea persoanelor batrane/ bolnave. - Efectuarea curateniei in casa familiei gazda, ajutarea la diverse activitati la bucatarie, diverse activitati casnice, ajutor la cumparaturi, SE OFERA : 900 - 1400 €/luna; - Preluare de la aeroport; - Consultanta pentru selectia celei mai potrivite familii angajatoare; - Transport la familie; - Monitorizarea candidatului pe toata perioada contractului; - Cazare si masa oferite de catre angajator; - Plecare rapida.

Cerinte

Cerinte: - varsta: aprox. 35-55 ani; - cu si fara experienta; - cu si fara calificare; - cunoasterea limbii este necesara; Descrierea firmei Firma acreditata de MMPSF ROMANIA,pentru recrutare si plasare forta de munca in strainatate,reprezentant legal al angajatorului pentru Romania. Asteptam CV-urile dvs pentru a stabili un interviu si primirea ofertei de munca.

60 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai