Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Esti Cosmetician/a? Ai diploma de calificare si experienta? Te invit sa citesti mai departe, acest job ar putea fi chiar PENTRU TINE! :) Resort 4* din Scotia recruteaza prin Eurolife Consulting - Tehnician Cosmetica pentru Departamentul Beauty. Salonul de frumusete din cadrul resort-ului are 5 camere de tratament si ofera o varietate de tratamente corporale si faciale. Aditional, exista 2 statii de manichiura, impreuna cu 2 scaune de masaj pentru pedichiura. Ce ti se ofera: Pe langa faptul ca vei face parte dintr-o echipa minunata, vom investi mult in dezvoltarea ta profesionala si personala. Te vei bucura de pachetul nostru de beneficii, care include mese gratuite in timpul programului de lucru, discount-uri in restaurantele noastre si la pachetele de activitati (golf, cinema, echitatie, sala de sport, etc.) Salarizarea este de £7.20/ora, se lucreaza 5 zile/saptamana, iar contractul de munca este oferit pe o perioada nedeterminata de timp. Cazarea este oferita la costul de £37.45/saptamana.

Cerinte

Ce ne dorim sa oferi: Calificarea in domeniu este obligatorie, la fel si experienta cu o varietate de tratamente faciale. Trebuie sa cunosti limba engleza la nivel mediu-avansat. Este necesar sa poti aplica: - Scrub-uri - Masti - Diverse tratamente faciale Ne dorim sa fii o persoana prietenoasa si joviala, atenta la propria persoana si munca depusa.

2 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja