Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Cautam un Country Manager pentru o companie irlandeza dintr-un domeniu industrial de nisa, lider mondial in domeniul sau de activitate, cu fabrici in Marea Britanie (50% din productie), dar si in Europa, SUA si Asia. Fabrica din Romania (in Bucuresti) este green field, are 150 de angajati si este in proces de dublare a capacitatii. Noul Country Manager va conduce toate operatiile din Romania, va fi implicat in activitatile comerciale ale grupului la nivel european. De asemenea, printr-un sistem de licitatie interna, filialele liciteaza pentru comenzile primite din toata lumea la nivel de grup. Jobul este in Bucuresti, salariul este de 4,000€ net/ luna, la care se adauga beneficiile specifice companiilor multinationale.

Cerinte

Candidatii trebuie sa aiba experienta relevanta in domeniul productiei industriale (sa lucreze sau sa fi lucrat efectiv in fabrica, cu pozitii manageriale, preferabil in domenii cu un inalt grad de automatizare) si sa vorbeasca bine limba engleza.

1 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai