Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Canada este destinatia unde ti-ai dorit mereu sa ajungi? Iti doresti o noua viata alaturi de familia ta ? Acum noi iti oferim aceasta oportunitate. O companie de top prezenta in Canada, cauta Croitori pentru serviciile de croitorie la comanda. Compania ofera clienților o gamă completă de servicii. Conditii salariale: $1850 net - $2200 / net Cresteri salariale : Depinde de Experienta 2-5% / an Alte beneficii: -Cazarea este asigurata si gratuita in prima luna de sedere -Transportul Romania - Canada este asigurat (gratuit) de catre angajator -Canada ofera asigurare medicala dupa 3 luni de la venire, doctor gratuit si spital. Locatia:Fredericton, Canada Experienta necesara: 5 ani experienta in domeniu Responsabilitati: -Folosirea masinii de cusut industriale si preselor de calcat -Operatiuni de coasere cu mina -Abilitati de a lua masuratorile clientului si de a intelege corect solicitarile clientului; -Construirea articolelor de imbracaminte dupa cerintele si informatiile clientilor -Realizarea articolelor de imbracaminte (in baza masuratorilor - croitorie la comanda). Toate aceste articole vor fi manipulate extreme de atent pentru a se evita deteriorarea lor;

Cerinte

experienta de cel putin 5 ani in croitorie -cunostinte de limba engleza sau franceza la nivel mediu -diploma de calificare ca si croitor -cunostinte generale de croitorie (cusut la masina si cu mina ) -pasiune pentru creatie si implicare totala -experienta in utilizarea echipamentelor aferente acestei activitati -bun cunoscator al domeniului confectiilor textile. Limbi straine: Limba Engleza / Limba Framceza – nivel mediu Educatie: Scoala profesionala - diploma de calificare in domeniul croitoriei

7 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja