Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Oferim consultanta in obtinerea unui loc de munca in Marea Britanie pentru persoane calificate in croitorie. Conditii de munca: -munca se desfasoara in ateliere de croitorie din diverse orase din Marea Britanie -se lucreaza intre 40 – 60 ore pe saptamana -salarizare: 7,50 – 8, 50 lire / ora, in functie de experienta si capacitatea de lucru a fiecaruia -cazarea este asigurata contracost: 60-80 lire/saptamana

Cerinte

Cerinte: -cunostinte de limba engleza, nivel conversational -experienta in domeniu: minim 3 ani - proceduri specifice de croire şi confecţionare, modalităţi de ambalare, pliere şi etichetare, tipuri de utilaje, modul de folosire al dispozitivelor specifice, etape de lucru şi norme de timp alocate fiecăreia -atenţie deosebită în verificarea detaliilor - îndemânare, precizie şi rigurozitate în efectuarea operaţiilor specifice - bune abilităţi de lucru în echipă

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

10 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja