Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Sc Infomunca Recruitment SRL recruteaza persoane cu experienta in croitorie pentru magazine si ateliere de haine din Anglia. Se vor efectua ajustari la confectiile textile cumparate din magazin. PENTRU ACEASTA OFERTA NU SE PERCEPE NICIUN COMISION ! Va oferim consiliere si suport in tot procesul de recrutare, in alegerea celei mai bune variante pentru transport. Salariul este intre 7.20 lire/ora (in perioada de proba) urmand apoi sa creasca la 8.00 - 8.50 lire /ora in functie de experienta si de capacitatea de lucru . Programul de munca este de 37.5 ore /saptamana, 6 zile/ saptamana.

Cerinte

- Candidatii trebuie sa aiba experienta in croitorie la comanda, de preferabil in atelier de croitorie - Rezistenta la stres - Capacitatea de a lucra rapid -Experienta in domeniu - Engleza de preferabil la nivel conversational Cazarea se asigura contra cost. In perioada de proba angajatorul suporta jumatate din costurile aferente din cazare si micul dejun.

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja