Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Pentru unul dintre liderii internationali in industria de video gaming online, cautam crupieri. Veti lucra online, intr-un cazino virtual nu intr-un cazino unde sa interactionati fizic cu clientii. Compania functioneaza de cateva luni in Romania si isi extinde echipa de colegi romani. Munca dumneavoastra se va derula intr-un spatiu amenajat special pentru activitati online (in incinta hotelului Marriot). Candidatele vor beneficia de doua saptamani de training, pentru a invata cele doua jocuri - BlackJack si Ruleta. Veti fi platita si in perioada de training. Mediu de lucru prietenos, cu foarte multe beneficii (vouchere taxi pentru programele de noapte), masaj, fructe. Veti lucra in ture de 8 sau 10 ore, cu pauza de 30 de minte la fiecare ora/ora si jumatate. In medie, colegii nostri lucreaza 6:30/7 ore dintr-o tura de 10 ore si 5:30/6 ore dintr-o tura de 8 ore. Pauzele sunt intotdeauna platite. Salariul contractual este de 400 EUR net. Turele de noapte si lucrul in weekend sunt platite diferit, salariul urcand catre 450 EUR net. La acestea se adauga bonusuri, in functie de performanta.

Cerinte

Experienta nu este necesara. Beneficiati de training gratuit. Locuinta in Bucuresti constituie un avantaj. Limba engleza nivel conversational. Aspect fizic placut.

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

25 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai