Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Fara taxe, selectam asistenti medicali generalisti pentru Anglia. Cerinte: - absolventi asistenti medicali generalisti - limba engleza - ca si experinta minima este suficient circa 3 luni voluntariat Se ofera: - contracte de munca inregistrate in UK; - salarizare functie de nivelul de limba engleza si de experienta dar nu mai putin de 12 lire pe ora. - chiria se va retine din salar - circa 60 lire pe saptamana (inclusiv utilitati)

Cerinte

Mentionam: - pentru aplicantii care nu au obtinut PIN-ul NMC, asiguram fara nici un cost toata asistenta necesara; - transportul este suportat integral de catre agentia noastra; Practic aplicantii selectati nu vor avea nici un fel de costuri nici in Romania si nici dupa ajungerea in UK. Interviurile se vor putea sustine si online. Persoanele interesate sunt invitate sa ne contacteze pentru programarea interviurilor.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

25 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja