Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam personal pentru munci agricole(cules ciuperci). Se ofera contract pentru 12 luni, in urmatoarele conditii: - Cazare asigurata contra cost(45 euro/saptamana).Locul de munca se afla la cca 7 km distanta de locul unde este asigurata cazarea. - 250 euro/saptamana pe timpul trainingului, 300 euro/saptamana dupa parcurgerea perioadei de instruire.Salariul se vireaza saptamanal, in fiecare zi de vineri. - programul de lucru zilnic intre orele 7,00-17,00, cu posibilitate de lucru peste program.Saptamanal se pot acorda 1-2 zile libere. Angajatorul ofera echipament de lucru, insa fiecare angajat va trebui sa isi asigure incaltamintea(cizme de cauciuc impermeabile). Persoanele interesate de oferta pot aplica inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.Aplicatia va consta in CV redactat in limba engleza, insotit de foto color corp intreg.

Cerinte

Cerintele ofertei: Oferta este valabila doar pentru femei avand varsta cuprinsa intre 35-50 ani. Cunostintele de limba engleza constituie avantaj in relatia cu partenerul extern, precum si cu sefii ierarhic.De asemenea, prezinta avanataj experienta de munca pe un post similar.

5 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja