Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam studenti/elevi, posesori ai cardului ISIC, pentru lucru in agricultura, la cules coacaze.Durata contractului va fi de minim 6 saptamani, cu o perioada de proba de 2 saptamani.Intrucat munca in agricultura necesita realizarea unei norme, este necesar ca intr-o ora sa fie culese intre 4,13 - 6, 58 kg coacaze. Plata se face in functie de cantitate de fructe culeasa, 1 euro/kg. Se asigura cazare contra cost si conditii legale de munca. Persoanele interesate pot aplica inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.Aplicatia va consta in CV redactat in limba engleza insotit de fotografie recenta.Plecarile sunt imediate!

Cerinte

Cerinte minimale: - Doamne/domnisoare cu varsta cuprinsa intre 18-21 ani; - cunostintele de limba engleza constituie avantaj; - candidatele trebuie sa posede card ISIC. Conditiile de obtinere a cardului sunt descrise pe site-ul ISIC - candidatele trebuie sa posede card european de sanatate - disponibilitate de a se prezenta la post in functie de cerintele angajatorului(cat mai curand posibil)

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja